Kawa Wrocław

Potrzebna pomoc?

+ 48 514 809 489

+ 48 513 029 252

+ 48 512 958 523

Naprawa ekspresu DeLonghi Magnifica ESAM 3000.B

04.01.2015

Naprawa ekspresu DeLonghi Magnifica ESAM 3000.B

Twój ekspres, wiekowy czy zużyty, ożyje jak za dotknieciem czarodziejskiej różdżki, tchniemy iskierkę nowości w Twój zapomniany sprzęt.

Wydawać by sie mogło, że ekspres z 5 letnim stażem pracy, który przerobił ponad 30 tys. napoi, to stary wrak i nadaje się już tylko do wymiany. Nic bardziej mylnego. Prosta naprawa czujnika poziomu wody, wymiana niezbędnych uszczelek oraz konserwacja mechanizmu zaparzacza jest jak regeneracja ciała w górskim SPA. Zadowolony klient, bez większych nakładów inwestycyjnych, może nadal cieszyć się świeżo mieloną kawą.
Ekspresy De'Longhi to marka sama w sobie. Dzięki przemyślanej konstrukcji wszelkie naprawy przebiegają szybko i nie uderzają w portfel klienta.

 

 

 

ekspresy do kawy, ekspresy do kawy Wrocław, serwis ekspresów ciśnieniowych wrocław, Serwis ekspresów do kawy wrocław, serwis ekspresów wrocław, naprawa ekspresów do kawy wrocław, naprawa ekspresów wrocław, sprzedaż ekspresów do kawy saeco, sprzedaż saeco, dzierżawa saeco, lirika, aluica, top, de longhi, sanremo, faema, ekspres do kawy, ekspresy do kawy
  • Podziel się:
Poprzedni wpis Następny wpis