Kawa Wrocław

Potrzebna pomoc?

+ 48 514 809 489

+ 48 513 029 252

+ 48 512 958 523

Serwis ekspresu Gastroback Design Advanced Pro

26.01.2015

Serwis ekspresu Gastroback Design Advanced Pro
Gastroback, to ekspresy dla domorosłych baristów. Świetny design i duże możliwości, a wszysto, to w małej zgrabnej obudowie.

Muszę przyznać, że jako zapalony kawosz i maniak ekspresów do kawy byłem wielce zadowolony, że w moje ręce trafiło takie małe cudeńko. Niżej przedstawiony model jak to zwykle bywa nie był dostatecznie często odkamnieniany. Konstrukcja automatu została bardzo dobrze przemyślana. Wszystkie elementy są bardzo dobrze dostępne, a naprawa nie sprawia najmniejszych kłopotów. Odkamnienianie plus wymiana uszczelek i elektrozaworu trójdrożnego przywróciła ekspres do życia. Ciśnienie pary bardzo zadowalające, mimo iż trzeba chwile poczekać na pełną moc.

serwis ekspresów ciśnieniowych wrocław, Serwis ekspresów do kawy wrocław, serwis ekspresów wrocław, naprawa ekspresów do kawy wrocław, naprawa ekspresów wrocław, sprzedaż ekspresów do kawy saeco, sprzedaż saeco, dzierżawa saeco, lirika, aluica, top, de longhi, sanremo, faema, ekspres do kawy, ekspresy do kawy, jura, simens, bosch
  • Podziel się:
Poprzedni wpis Następny wpis