Kawa Wrocław

Potrzebna pomoc?

+ 48 514 809 489

+ 48 513 029 252

+ 48 512 958 523

Naprawa ekspresu Via Tiżia

04.02.2015

Naprawa ekspresu Via Tiżia

Serwis Fuerra naprawia wszystkie typy i modele ekspresów. Przykładem jest naprawa urządzenia Via Tiżia. Jako jedyny serwis we Wrocławiu podjęliśmy się naprawy ww. ekspresu, biorąc pod uwagę fakt, iż jesteśmy pasjonatami ekspresów do kawy była to dla nas przyjemność podówjna.

Przed dostarczenie sprzętu do naszego serwisu, ekspres był naprawiany przez domorosłego serwisanta, który zamiast naprawić, popsuł go jeszcze bardziej i naraził na niebezpieczeństwo użytkowników. Po włączeniu urządzenia woda wydostawała się z każdego miejsca oprócz tego właściwego. Istniało niebezpieczeństwo porażenia prądem z uwagi na fakt, iż ekspres posiada metalową obudowę. Po otwarciu urządzenia okazało się, że ekspres wymagał wymiany jednego elementu w zaworze podającym wodę do zaparzacza. Należało również wymienić pompę. Urządzenie posiada wiele rozwiązań z popularnych urządzeń dostępnych na rynku.  Regeneracja zaworu wyeliminowała wyciek. Dla nas nietypowy ekspres to typowe zadnie do zrealizowania.

Oddając ekspres do serwisu proszę mieć na uwadze czy posiada on odpowiednie kwalifikacje, wiedzę oraz umiejętności. 

Posiadamy ponad 10 letnie doświadczenie w serwisie ekspresów do kawy, posiadamy widzę oraz kwalifikacje, między innymi uprawanienia SEP oraz szkolenia u wiodących producentów ekspresów - Franke, Bravilor, Nouva Simonelli, itp.    

 

serwis ekspresów ciśnieniowych wrocław, Serwis ekspresów do kawy wrocław, serwis ekspresów wrocław, naprawa ekspresów do kawy wrocław, naprawa ekspresów wrocław, sprzedaż ekspresów do kawy saeco, sprzedaż saeco, dzierżawa saeco, lirika, aluica, top, de longhi, sanremo, faema, ekspres do kawy, ekspresy do kawy
  • Podziel się:
Poprzedni wpis Następny wpis