Kawa Wrocław

Potrzebna pomoc?

+ 48 514 809 489

+ 48 513 029 252

+ 48 512 958 523

Przegląd, serwis ekspres kolbowy Nouva Simonelli Appia 2G

10.02.2015

Przegląd, serwis ekspres kolbowy Nouva Simonelli Appia 2G

Doświadczenie, wiedza i umiejętności jakie posiadamy, pozwalają nam świadczyć usługi zarówno w przypadku małych ekspresów domowych typu Tassimo jak i ekspresów profesjonalnych kolbowych typu Appia Nouva Simonelli.

Appia to kompaktowe urządzenie przeznaczone do małych i średnich kawiarni. Ekspres ten jest mało skomplikowany i posiada proste rozwiązania. Najlepsza technologia nie oznacza, iż potrzebujesz dużo wolnej przestrzeni aby ją posiadać. Nie rezygnuj z najlepszych technologii. W ekspresie Appia wszystko co najlepsze, zmieszczono w kompaktowej obudowie. Linia Appia oferuje dwie wersje. Obie linie zaprojektowane i wykonane dla baristów, którzy chcą serwować pyszną kawę, choć mają ograniczone miejsca. Appia oferuje wysoką wydajność i niezawodność. Poniższe urządzenie wymagało czyszczenia i odkamieniania.

naprawa ekspresów do kawy wrocław, naprawa ekspresów wrocław, sprzedaż ekspresów do kawy saeco, serwis ekspresów ciśnieniowych Wrocław, Serwis ekspresów do kawy Wrocław, serwis ekspresów Wrocław, sprzedaż saeco, dzierżawa saeco, lirika, aluica, top, de longhi, sanremo, faema, ekspres do kawy, ekspresy do kawy
  • Podziel się:
Poprzedni wpis Następny wpis