Kawa Wrocław

Potrzebna pomoc?

+ 48 514 809 489

+ 48 513 029 252

+ 48 512 958 523

Serwis Braun Tassimo TA1200

10.02.2015

Serwis Braun Tassimo TA1200

Ekspresy na kapsułki od wielu lat cieszą się dużą popularnością na zachodzie Europy, a w Polsce to bardzo szybko rozwijający się rynek.

Dla kogo taki ekspres ? Przede wszystkim dla kogoś, kto nie chce specjanie zagłębiać się w tajniki parzenia kawy, a jedynie chce szybko i bez problemu napić się energetyzującego shota tego napoju. Pod wzgledem obsługi ekspresy te nie mają sobie równych. Mało skomplikowane i bardzo czyste urządzenia. Po zaparzeniu kawy kapsułka ląduje w śmietniku. Kuweta ociekowa nie zaśmieca się kawą i jest zazwyczaj bardzo czysta. Naprawy tych urządeń także nie zaliczają się do bardzo skomplikowanych, ponieważ nie ma za bardzo co się w nich popsuć. Poniższy model miał uszkodzony czujnik poziomu wody. Szybka wymiana czujnika i już po 15 minutach ekspres był na chodzie.

naprawa ekspresów do kawy wrocław, naprawa ekspresów wrocław, sprzedaż ekspresów do kawy saeco, serwis ekspresów ciśnieniowych Wrocław, Serwis ekspresów do kawy Wrocław, serwis ekspresów Wrocław, sprzedaż saeco, dzierżawa saeco, lirika, aluica, top, de longhi, sanremo, faema, ekspres do kawy, ekspresy do kawy
  • Podziel się:
Poprzedni wpis Następny wpis