Kawa Wrocław

Potrzebna pomoc?

+ 48 514 809 489

+ 48 513 029 252

+ 48 512 958 523

Kilka faktów na temat "małej czarnej"

28.08.2015

Kilka faktów na temat "małej czarnej"

Do niedawna kawa była na liście nawyków ....

Jednak to się zmieniło, systematyczne badania naukowe są najskuteczniejszą metodą udowodnienia, iż picie kawy w rozsądnych ilościach jest wskazane. Picie kawy jest połączone z mniejszym ryzykiem przedwczesnej śmierci, chroni przed cukrzycą typu 2 i niektórych rodzajów raka.

Jednak niektórzy ludzie muszą być ostrożni. Duża ilość jest związana ze zwiększonym ryzykiem wystąpienia nowotworu płuc oraz może zwiększyć problemy z sercem.

Długość życia
Pijący kawę żyją dłużej !!.

Z wyników ponad 20 badań, w których przebadano ponad 970 tysięcy ludzi pijących kawę, 14% miało mniejsze ryzyko przedwczesnej śmierci z jakiejkolwiek przyczyny, w porównaniu z tymi, którzy pili kawę w dużo mniejszych ilościach.

Nawet pijąc tylko jedną lub dwie filiżanek dziennie ryzyko to spada o 8 %.

 

 

sprzedaż kawy i herbaty wrocław, kraków, naprawa ekspresów do kawy Wrocław, Kraków, naprawa ekspresów Wrocław, Kraków, sprzedaż ekspresów do kawy saeco, Kraków, serwis ekspresów ciśnieniowych Wrocław, Kraków, Serwis ekspresów do kawy Wrocław, Kraków, serwis ekspresów Wrocław, kraków, sprzedaż saeco, kraków, dzierżawa saeco, lirika, aluica, top, de longhi, sanremo, faema, ekspres do kawy, ekspresy do kawy
  • Podziel się:
Poprzedni wpis Następny wpis