Kawa Wrocław

Potrzebna pomoc?

+ 48 514 809 489

+ 48 513 029 252

+ 48 512 958 523

Obsługujemy kompleksowo...

08.09.2017

Obsługujemy kompleksowo...
W ostatnim czasie coraz częściej spotykamy się z sytuacjami w których klienci zakupili ekspres do kawy w  firmie "X" i na tym kończy się ich współpraca z daną firmą. Przyczyną takiego stanu jest to, iż większość firm specjalizuje się głównie w sprzedaży. Obsługa posprzedażowa przeważnie nie istnieje w takich firmach. U nas możesz liczyć, że nie pozostawimy Cię bez opieki po sprzedaży urządzenia.

Zajmujemy sie kompleksową obsługą od sprzedaży urządzenia, akcesoriów czy kawy poprzez szkolenia i serwis. Specjalizujemy się tylko w ekspresach do kawy oraz młynkach, nie zajmujemy sie innymi urządzeniami typu chłodziarki czy zmywarki. To pozwala nam skupić sie na głównej gałęzi naszj dzialaności czyli kawie i wszytskim co jest z nią związane. Obecnie sprzedajmy ekspresy marki Saeco, Vibiemme, Rancilio oraz ekspresy używane. Posiadamy w ofercie akcesoria dla baristy, chemię do czyszczenia ekspresów oraz filtry wody. Posiadamy nowoczesną flotę pojazdów dzięki temu świadczymy usługi na terenie całęj Polski, reagujemy szybko i sprawnie, udzielamy porad przez telefon aby usprawnić działanie urządzenia do czasu przybycia serwisu. Serwisujemy wszystkie ekspresy dostępne na runku od małych domowych po duże profesjonalne kolbowe i automatyczne.

sprzedaż kawy i herbaty wrocław, naprawa ekspresów do kawy Wrocław, naprawa ekspresów Wrocław, sprzedaż ekspresów do kawy saeco, Wrocław, serwis ekspresów ciśnieniowych Wrocław, Serwis ekspresów do kawy Wrocław, serwis ekspresów Wrocław, sprzedaż saeco, dzierżawa saeco, lirika, aulika, top, de longhi, sanremo, faema, ekspres do kawy, cimbali, wmf, rancilio, kolbowy, ekspresy do kawy, serwis saeco wrocław, serwis jura wrocław, serwis de longhi wrocław
  • Podziel się:
Poprzedni wpis Następny wpis