Bravilor Bonomat w ofercie sprzedaży – Ekspresy do kawy

Bravilor Bonomat w ofercie sprzedaży

Bravilor Bonomat w ofercie sprzedaży

Esprecious
W pełni zautomatyzowany ekspres z systemem bean-to-cup do espresso, kawy i innych gorących napojów. Z podłączeniem do sieci wodociągowej 3/4 cala. Wyposażony jest w ekran dotykowy, jeden lub dwa młynki do kawy, podwójną wylewkę kawy, zaparzacz ze stali nierdzewnej, osobny kranik gorącej wody, tackę ociekową, programy odkamieniania, czyszczenia, płukania.

Esprecious 11L wyposażony jest w 2 pojemniki, jeden na kawę ziarnistą i jeden na produkty instant. Esprecious 11L jest dostosowany do płynnego mleka i może być bezpośrednio połączony z modułem mleka FreshMilk. Zintegrowany spieniacz mleka przygotowuje napoje takie jak cappuccino i latte ze świeżego mleka. Do dużego pojemnika na produkty instant (ponad 3L), można dodać kakao w celu przygotowania np. gorącej czekolady. Cechy urządzenia Esprecious 11L Prostota obsługi: intuicyjny ekran dotykowy Bean-to-cup: kawa jest przygotowywana ze świeżo zmielonych ziaren Napoje takie jak cappuccino czy kawa z mlekiem są więc przygotowywane ze świeżego mleka Podwójna wylewka napojów — wydawanie dwóch kaw jednocześnie Profesjonalny młynek i zaparzacz: dla doskonałego mielenia i ekstrakcji kawy Regulacja ustawienia temperatury, proporcji kawy/wody, itp. Łatwość obsługi, konserwacji i serwisu Stała jakość napoju dzięki programowi automatycznego płukania Unikalny system gorącej wody, który redukuje osadzanie się kamienia, minimalizując zakres konserwacji Oddzielna wylewka gorącej wody do herbaty lub zup Ludzie chcą czerpać pełnię radości z kawy, a świeże mleko przyczynia się do doskonalszego smaku kawy.

Uwaga! Ekspres Esprecious 11L nie jest wyposażony w moduł FreshMilk. Należy je zamawiać oddzielnie. Asortyment napojów jest uzależniony od zastosowanego produktu instant.

Świeże mleko zapewnia moduł FreshMilk.

Wydajność na godzinę: Espresso 120-150 filiżanek (2×40 ml)

Kawa czarna 80-100 filiżanek (2×125 ml)

Napoje instant 240 filiżanek (3 l)

Ciśnienie podłączenia minimum 2 bar

Zasilanie 230V~ 50/60Hz 2250W

Wymiary (sxgxw) 330x570x660 mm

Wysokość wylewki 60-130 mm Wrzątek 135 mm

Podłączenie do wody Tak

Wymagane ciśnienie wody Tak

, , , , ,

Nie ma jeszcze komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *