Nivona Caferomatica – Ekspresy do kawy

Nivona Caferomatica

Nivona Caferomatica

NIVONA CAFEROMATICA

☕️🧰☕️🧰☕️🧰☕️🧰☕️🧰☕️🧰☕️🧰☕️🧰☕️🧰☕️🧰☕️🧰☕️🧰
Piątkowym pacjentem naszego serwisu jest ekspres Nivona CafeRomatica. Nivona stworzyła nowy model CafeRomatica z myślą o klientach, którzy pasjonują się kawą. Model ten jest większy od standardowego ekspresu i wyposażony w najnowocześniejszą technologię taką jak System Aroma Balance. Urządzenie spełni oczekiwania gospodarstw domowych, społeczności biurowej jak i małych przedsiębiorstw. Jednak co się dzieje kiedy urządzenie odmawia współpracy? Z pewnością trafia na serwis.

Dzisiejszy dwuletni pacjent trafił do nas z powodu pojawiającego się błęduerror 9″. Błąd ten to objaw problemu z multizaworem ceramicznym. Koszt nowego multizaworu wynosi ok. 1000 zł. Mimo możliwości wyciągnięcia jednostki zaparzającej w ekspresie pojawiła się pleśń co świadczy o braku odpowiedniego czyszczenia urządzenia przez właściciela. Niestety naprawa tych ekspresów jest bardzo kosztowna. Decydując się na zakup tak zabudowanego urządzenia musimy liczyć się z wysokimi kosztami części oraz serwisowania. Technik musi poświęcić znacznie więcej czasu na rozbiórkę urządzenia niż jest to przy standardowych ekspresach.
Ekspres jest bardzo rozbudowany pod względem technicznym co oświadczy o obecności specjalnej pompy do mleka. Musimy pamiętać, że im bardziej rozbudowane urządzenie tym koszt jego naprawy wzrasta. Kupując swój wymarzony ekspres powinniśmy mieć na uwadze także względy techniczne oraz serwisowe. Starajmy wybierać się urządzenia kierując się także kosztami jego naprawy i dostępności części do maszyny. Piękny wygląd ekspresu to nie wszystko na co powinniśmy zwrócić uwagę. Oprócz wyboru ukochanego ekspresu pamiętajmy także o zasadach prawidłowego korzystania z urządzenia oraz o regularnym czyszczeniu i odkamienianiu.
☕️🧰☕️🧰☕️🧰☕️🧰☕️🧰☕️🧰☕️🧰☕️🧰☕️☕️🧰☕️🧰☕️🧰☕️🧰☕️🧰☕️🧰☕️🧰☕️🧰☕️🧰☕️🧰☕️🧰☕️🧰☕️🧰☕️🧰
, , , , , , , , ,

Nie ma jeszcze komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *