Kawa Wrocław

Potrzebna pomoc?

+ 48 514 809 489

+ 48 513 029 252

+ 48 512 958 523

O firmie

Fuerra to firma polska i uważamy to za nasz atut. Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie naprawy i konserwacji ekspresów kawowych. Sprzedajemy kawę, herbatę, ekspresy i akcesoria. Działamy w sektorze Horeca, Biuro, Vending, Dom. Nasze kwalifikacje poparte są długoletnim doświadczeniem zdobytym na rynku. Pragniemy zarazić Cię swoją pasją do filiżanki aromatycznej i pełnej bogactwa smaku kawy. Ekspres to zbyt mało i nie tylko on się dla nas liczy, ale również  to, co najważniejsze aby móc cieszyć się chwilą zapomnienia przy „małej czarnej”, mianowicie szlachetne ziarna kawy. Dostarczymy, prosto we wskazane przez Ciebie miejsce, na terenie całej Polski kawę najwyższej jakości.

W czym możemy Ci pomóc?

Naprawiamy każdy ekspres

Nasz dewiza - naprawić każdy ekspres, niezależnie od typu, marki czy producenta. Nie boimy się wyzwań i dlatego możesz nam zaufać. Przywrócimy każdy sprzęt do pełnej funkcjonalności.

Dostarczymy kawę najwyższej jakości

Sprawny ekspres to nie wszystko. Oferujemy Wam szeroką ofertę kaw (ziarnistych, mielonych rozpuszczalnych). Jeśli prowadzisz kawiarnie, bar, restaurację, itp. i pragniesz poznać naszą ofertę kawa, zapraszamy do kontaktu: tel. 717234075, email: handlowy@fuerra.pl. Podczas prezentacji, w Twoim lokalu, poznasz smak naszych mieszanek i przekonasz się o ich wysokiej jakości oraz walorach smakowych. Ze względu na szeroką gamę oferowanych kaw z pewnością odnajdziesz coś wyjątkowego, nawet pod bardzo wymagającego klienta. Jeśli jesteś zainteresowany poznaniem naszej oferty, bez prezentacji, otrzymasz próbki kaw, abyś w dogodnym dla Ciebie momencie mógł podjąć trafną decyzję o zakupie.

Zapewnimy ekspres zastępczy

Bez względu na profil Twojej działalności gospodarczej, podczas naprawy Twojego ekspresu, otrzymasz od nas sprzęt zastępczy i to bezpłatnie. Możesz być pewny, że dołożymy wszelkich starań, aby Twój ekspres, działał ponownie bez zarzutów. Zapewniamy najkrótszy czas naprawy i sprawny serwis. Sprawdź nas!

Oszczędzasz czas

Gwarantujemy, że jedyne, co należy do Ciebie, to kontakt z nami, w celu zgłoszenia usterki: tel. 513029252 lub email: serwis@fuerra.pl. My zajmiemy się resztą. Nie trać czasu na dowóz sprzętu do serwisu i odbiór po naprawie, ponieważ to należy do nas. Usługa door to door jest płatna tylko 49,2 zł. brutto. Opłata nie dotyczy stałych klientów.

BLOG

10
25


Dzierżawa oraz wynajem ekspresów...

Zapewniamy kompleksową obsługę podczas trwania umowy. Wynajmujemy od jednego dnia. Dzierżawa lub leasing ekspresów do kawy. Oferta dostsowana...

WIĘCEJ