O firmie – Fuerra

O firmie

O firmie

Kawa jest naszą pasją. Odpowiednio zaparzona jest obowiązkowym pozycją menu każdej restauracji, kawiarni, baru czy hotelu. Nie obejdzie się bez niej żaden poranek czy popołudniowa sjesta przy deserze.

Fuerra jest po to, aby pomóc Państwu zapewnić gościom i klientom filiżankę aromatycznej kawy o każdej porze. Proponujemy kompleksowe usługi w zakresie naprawy i konserwacji ekspresów kawowych. Prowadzimy sprzedaż wysokiej jakości kawy, pochodzących od uznanych na świecie plantacji. Oferujemy sprzedaż ekspresów automatycznych oraz kolbowych. Organizujemy szkolenia dla partnerów, dzięki którym doskonalą oni sztukę parzenia i podawania kawy.

Naprawiamy każdy ekspres

Nasz dewiza – naprawić każdy ekspres, niezależnie od typu, marki czy producenta. Nie boimy się wyzwań i dlatego możesz nam zaufać. Przywrócimy każdy sprzęt do pełnej funkcjonalności.

Dostarczymy kawę najwyższej jakości

Sprawny ekspres to nie wszystko. Oferujemy Wam szeroką ofertę kaw (ziarnistych, mielonych rozpuszczalnych). Jeśli prowadzisz kawiarnie, bar, restaurację lub delektujesz się kawą w domowym zaciszu i pragniesz poznać naszą ofertę kawa, zapraszamy do kontaktu: tel.514809489 , email: biuro@fuerra.pl. Podczas prezentacji, w Twoim lokalu, poznasz smak naszych mieszanek i przekonasz się o ich wysokiej jakości oraz walorach smakowych. Ze względu na szeroką gamę oferowanych kaw z pewnością odnajdziesz coś wyjątkowego, nawet pod bardzo wymagającego klienta. Jeśli jesteś zainteresowany poznaniem naszej oferty, bez prezentacji, otrzymasz próbki kaw, abyś w dogodnym dla Ciebie momencie mógł podjąć trafną decyzję o zakupie.

Zapewnimy ekspres zastępczy

Bez względu na profil Twojej działalności gospodarczej, podczas naprawy Twojego ekspresu, otrzymasz od nas sprzęt zastępczy i to bezpłatnie. Możesz być pewny, że dołożymy wszelkich starań, aby Twój ekspres, działał ponownie bez zarzutów. Zapewniamy najkrótszy czas naprawy i sprawny serwis. Sprawdź nas!

Skontaktuj się z nami

Gwarantujemy, że jedyne, co należy do Ciebie, to kontakt z nami, w celu zgłoszenia usterki. My zajmiemy się resztą.

Nie trać czasu na dowóz sprzętu do serwisu i odbiór po naprawie, ponieważ to należy do nas. Usługa door to door jest płatna tylko 80 zł brutto. Opłata nie dotyczy stałych klientów.

Fuerra
Nr telefonu (+48) 514 809 489
Adres e-mail biuro@fuerra.pl