Sprzedaż ekspresów i kawy

Sprzedaż ekspresów i kawy

Nasza oferta jest adresowana zarówno dla restauracji, kawiarni, hotelów, jak i osób prywatnych. Wierzymy, że każdy miłośnik tego pysznego, aromatycznego naparu znajdzie u nas coś dla Ciebie. W asortymencie posiadamy kilkanaście różnych gatunków i rodzajów kaw. Bez względu, czy jesteś Klientem indywidualnym, czy właścicielem kawiarni i serwujesz 100 kaw dziennie, zaproponujemy Ci najlepszej jakości produkt na korzystnych dla Ciebie warunkach.

Nie wiesz, na co się zdecydować?

Nie szkodzi – doradzimy!

Nasi pracownicy to nie tylko doświadczeni specjaliści, ale także prawdziwi pasjonaci kawy oraz sprzętu do jej zaparzania. Bardzo chętnie dzielą się swoją zawodową wiedzą i podpowiadają najlepsze rozwiązania.

Wszystkim Klientom, którzy nie wiedzą, jaką kawę wybrać, proponujemy spotkanie-prezentację, podczas którego będzie można spróbować wszystkie mieszanki kaw z naszej oferty. To świetna okazja, żeby porównać smak i aromat wybranych produktów oraz wybrać ten najbardziej odpowiedni dla siebie. Dokładamy starań, by współpraca z nami pozwalała na dokonanie świadomego wyboru, zarówno jeśli chodzi o zakup kawy, jak i ekspresu.

Właśnie dlatego nie zwlekaj i czym prędzej skontaktuj się z nami!

JESTEM ZAINTERESOWANY SPOTKANIEM